Září 2010

Přespolák :D

30. září 2010 v 20:07 | Kirkenitida Van der Wampire |  Můj svět (2010)
Páni to byl den.. Dneska jsme totiž jeli na přespolák a byla jsem celá z toho nesvá ,hlavně nerozní. Přespolní běh se konal v Solnici. My jsme samozřejmě byla kategorie osmá a devátá třída. Skoro hodinu jsme seděli celý promrzlí na lavičce než přišla řada na naši kategorii.

Když už jsme šli ke startu ..Přibyli k nám asi tři kluci ze třeťáku ..Vůbec netuším co tam dělali :D :D .. Rozhodčí zařval teď a my jsme vyběhli..Já jako poslední ,protože jsem vůbec tím mrazem necítila nohy :DAle později se ohřáli a jela jsem to svoje :D ..Někteří závodníci byli nějak ujetí ..Jedna holka měla při běhu v puse lízátko a furt opakovala: ,,To je hrozný." Druhá zase běžela s mobilem v ruce a poslouchala nahlas písničky.. Dva kluci se zastavili a jeden z nich si vytáhl chleba a normálně tam začal svačit! :D:D Dokonce se jedna skupinka zastavila u keře a vytáhla si cigarety.
Běželi jsme přez dva km.. takže to byla celkem fuška..Dokonce mi skoro před cílem vběhl do cesty pes a já se bála ,že ho asi zašlápnu ,ale dopadlo to dobře.. :D Do cíle jsem doběhla ...Určitě jsem se zařadila do první desítky a to nás myslímže běželo asi 35.

Umístili jsme se jako třetí a možná postoupíme ,pokud se teda družstvo na druhém místě odvolá ,že nikam nechce jet. Bylo by to fajn :D .. Jinak kluci od nás se umístili na duhým místě ,takže učitel se celou cestu zpátky furt ucuoval :D

S velkým ,zubatým úsměvem Vás zdraví Kirkenitida :)

Nechápu ,co mě tu drží ....

25. září 2010 v 21:42 | Kirkenitida Van der Wampire |  Myšlenky :)
Newím je to divný. Asi jsem to já ,ta divná,ta zlá.. Každý si myslí ,jak si žiju skvělý život ,jak jsem šťastná ... Veřte mi ,že bych si to moc přála,aby to byla pravda.
Sedím ve škole a směju se ,ale ve vnitř pláču. Pláču samotou ,neporozuměním a nevědomím. Každý mi říká ,že jsem skvělý člověk a každý mě má rád. Dívám se na všechny okolo.. Připadá mi ,jakoby mě každej z nich za zády pomlouval, nenáviděl a byl by rači ,kdybych tu vůbec nebyla. Připadám si ,jako nějaký kus masa z jinýho světa ,jako by každý okolo byl jenom nějaká postavička ,která by po chvíli měla sundat svůj převlek ,skočit po mě a sežrat. Nenávidím se ,proč?? Newím. Chci být už konečně mrtvá, proč? Protože už mě přestalo bavit bojovat.
Chci se zase chovat jako dítě ,chci se do všeho vrhat po hlavě ,nenudit se, nepřemýšlet co si na sebe vezmu, věřit a prostě si užívat.
Já vím ,že jsem strašně naivní .. Ale mám tu naději ,že se zase zvednu na ten vrchol a budu si jentak užívat ,že se mi splní mé sny ,jen musím prozatím dřít a NEZTRÁCET NADĚJI :)
Jsem asi cvok co???
Kirkenitida Van der Wampire ...

Smích??? Já se směju pořád!

22. září 2010 v 19:53 | Kirkenitida Van der Wampire |  Můj svět (2010)
Muž leží na smrtelné posteli a najednou ucítí lahodnou vůni koblih. Doplazí se do kuchyně za tou vůní a uvidí tu sladkou koblihu. Už už se pro ni natahuje, když v tom ho přez prsty plácne manželka a při tom na svého manžela křičí: ,,Nech to! To je přece na tvůj zítřejší pohřeb!

Dnešní den byl celkem pohodový. Krom toho vedra. Všimli jste si kolik je stupňů?? U nás jsem naměřila kolem dvaceti!! Ale příští týden se prý bude ochlazovat. Newím proč ,ale začínám se těšit na zimu. Vždycky jsem měla nejradši léto ,ale tentokrát ho mám až po krk.
Kámoška mi odjela na den do Vídně. Já jsem bohužel zase nemohla kvůli pasu a tak jsem se celkem ve škole nudila ,ale na těláku jsem si to vynahradila. Prostě ,když začnu vtipkovat na účet učitele a dělat blbosti ,tak se mi zlepší nálada. Já si nemůžu ,prostě pomoc :D :D :D A po škole jsem se vypravila s Eliškou, která nás před autobusákem opustila, a s Kájou na autobusák ,kde jsme se celkem skvěle bavili s klukama od nás ze třídy... Jinak jsem dneska nic zajimavého nedělala. Jenom bych se měla začít učit ty slovíčka na němčinu :D už je na čase. Zítra musím do ZUŠky a pak bych se ráda stavila na hřiště a zahrála si po dlouhé době fotbal.. Pak se budu muset zase učit a učit a učit, takže na komp nestihnu a tak píšu dneska.
Tenhle víkend máme prodloužený o pondělí ,jelikož je ředitelské volno a úterý ,kvůli svátku ..Takže mám spoustu času na dočtení knížek ,co mi leží na stole,úpravu blogu a samozřejmě bych měla skočit na to malování ...Ať si ho procvičím...
No nic DOBROU NOC dětcka. Já se jdu jukat na House.

Vaše Kirkenitida Van der Wampire....

Peču na vás! :)

21. září 2010 v 20:56 | Kirkenitida Van der Wampire |  Můj svět (2010)
Háhá konečně si můžu postěžovat! Dnešek byl celkem dobrý i příšerný.
Měli jsme den Země ,který měl být minulý rok ,ale nepovedlo se to ,tak ho máme až dnes. Jelikož našemu třídnímu umřela manželka ,která byla v lázních ,kde sklouzla.. A tak byl dneska na pohřbu (Ikdyž se chová k nám ,jako debil i tak ho mám ráda a celkem ho lituju). Tak to ředitel využil ,aby nemusel obstarávat suplování a vyhnul se různým otázkám na třídního.. Museli jsme si vybrat téma a na to utvořit nějaký plakaát nebo něco v tom smyslu. Naše skupinka si vybrala Země za několik let. Vyrobili jsme velkou modrou kouli ,na kterou jsme lepili různý paneláky, dvojčata, letadla, šibenici:D,lodičky a taky tam nesměla chybět ropná skvrna :D která nám protekla na druhou stranu.. Ke konci jsme ještě museli napsat ekologické desatero a k tomu ještě básničku.. A šup na oběd...

Nechápu ty lidi ,kterým napíšete přání smskou k narozeninám a ani se vám neuráčí napsat něco v tom smyslu :děkuju.. Nebo tak něco.. Příště bych se na něco takovýho mohla vybodnout ..Taky nechápu ty ,který vám píšou že je na ulici nezdravíte . A když vy jim napíšete jen tak na icqo ,tak vám odepíšou za půl hodiny a nebo vůbec! Tak proč je potom zdravit??
Nechci žít na téhle planetě ,chci být tam ,kde nikdo nikoho nepomlouvá ,kde nikdo se nepřetváří a není hlavně nafoukanej a namyšlenej. Do teďka jsem nevěřila ,že takoví lidé vůbec můžou být! Z dovolením to upřesním: HOVADA!
Ahoj.! Vaše Kirkenitida Van der Wampire.

Narozeniny :)

19. září 2010 v 19:34 | Kirkenitida Van der Wampire |  Můj svět (2010)

Tak a jsem zase o rok starší! :D Můžu sexovat, budu mít gynekologa, začínám novou etapu života a snad konečně dostanu ten pas místo občanky!! :D Takže ať žije číslo 15! :D


Přídu ,vidím ,nechápu ,odcházím!

14. září 2010 v 21:04 | Kirkenitida Van der Wampire |  Můj svět (2010)
Hrr... Začátek školy je zatím celkem dobrý. Zítra píšem ze zeměpisu, úkolů už taky máme až až. Jen budeme nejspíš platit celá třída ,kvůli dvoum intelektuálům barvu na stěnu..Jelikož si jen tak z nudy házeli s rajčetem ,a jelikož se nechtějí přiznat a my nechceme být bonzáci ,tak se na to budeme muset asi složit... no není to moc k smíchu :D :D :D
Lenka semnou ve čtvrtek nakonec do Zušky chodit nebude ,protože se rozhodla ,že chodit v pátek ,aby se mohla líp připravit na střední. Je mi to líto ,ale zase je to skvělí ,protože bude mít větší šanci se tam dostat. :) Do Vídně taky nepojedu ,protože moje problémy s pasem furt setrvávají :D :D a to mě moc mrzí. Zítra máme tělocvik s Krysákem Edou ( naše tělocvikářka, mám jí taky na matiku). A ne jenom jednu ,ale dokonce dvě hodiny + hodina matematiky. Zase si bude v koutu na lavičce posedávat a my budeme muset cvičit. Kde je ta spravedlnost? :D
Jinak se modlím k tomu ,aby dopadla sobota s chatou a zítřek s Lenkou.. A aby zítra pršela... Běhat na staďáku se mi fakt nechce! :D A nehorázně se těším na příští týden! Konečně si koupím žlutý konverzky! Achhh ,jak já jsem NATĚŠENÁ! No nic, dobrou lidi :))
Vaše Kirkenitida ;)

TÁta?

3. září 2010 v 22:10 | Kirkenitida Van der Wampire |  Můj svět (2010)

Nesnáším zákony! Ať žije anarchie!! :D

,,Bohužel" dneska jsem do školy nešla. A víte proč?? Protože jsem musela jet s tátou a mamkou do Prahy ,aby mi místo občanky udělali pas. Jelikož jsem cizinec a tím pádem nejsem občan Česka nemůžu mít občanku ,ale pas by mi jí prý měl nahradit…
Kolem páté hodiny jsme vyrazili do Hradce vlastním autem ,a pak jsme nastoupili na autobus směr Praha. Trvalo to asi kolem dvou hodin než jsme tam dojeli..Mezitím jsem se snažila dospat aspoň ty dvě hodiny :D Pak metrem atd.atd..Nakonec jsme se dostali na ukrajinskou ambasádu.
Tam jsme vyplnili pár papíru a čekali než příjdem na řadu. Nakonec na tabulce zablikalo naše číslo a šli jsme k určnému okénku. Pán za okénkem si prohlížel mé papíry ,doklady atd.. a nakonec řekl ,že mi ho nemůžou udělat ,jelikož potřebujou souhlas otce ,aby pak nebyli nějaké problémy a prý to je i v zákoníku. Já tam stála a vytřeštila nechápající oči. Vždyť můj táta stojí vedle mě ,tak v čem je problém!??
naděje,čekám...
Když jsme vyšli ven zeptala jsem se mamky: ,,Mami ,ale vždyť táta je můj biologickém táta né? Tak v čem je problém?" Mamka smutně vydechla a řekla,že její předchozí manžel ,o kterém mi vyprávěla je nakonec TEN BIOLOGICKÝ OTEC ,ale prý to pro ní bylo těřké mi to říct. Vždycky jsem si myslela ,že my jsme ta rodinka ,kde jsi jsme všichni jedné krve. Ta rodina ,kde není nikdo nevlastní ,ale vlatní ..Říkala jsem: ,,My jsme ta rodina ,ta jedna z mnoha!" atd.. A dneska jsem tvrdě dopadla na zem! Byla to rána ,jako z děla. Trvalo mi snad hodinu než jsem vážně pochopila ,co mi mamka řekla. Vždyť jsme si s tátou ,tak podobní! Kudrnaté blond vlasy, postavou .. A nakonec jsem výroba někoho úplně cizého. Někoho ,koho nezajímá ,jak žiju ,jaké mám zájmy a také prý tvrdí ,že já k němu nepatřím..Nejsem jeho dcera! Nikdy mě nenavštívil. Nekoukl se ,jak jsem vyrostla atd.. Žádná možnost se dozvědět ,že ten chlap ,co uhodil mamku ,která se kvůli tomu s ním rozvedla ,že on je ten ,kterýmu jsem měla říkat:,,Tati!" ..Prostě jako ,kdyby jste namalovali obrázek ,a pak ho vyhodili do koše…Tak já se cítím ,jako ten obrázek..
Ale já jsem ráda ,že jsem ho nepoznala! On jí přece ubližoval ,tak co by se pak stalo semnou?? ..Já mám přece jiného tátu ,který se o mě staral, naučil mě hrát fotbal ,dával mi pusu na dobrou noc , poslouchal mé problémy a radil mi. To je můj táta! A navždy jenom on jím zůstane nikdo jiný. Bráchy budu vždycky považovat za vlastní, vždytˇjsem si od jejich narození s nima hrála ,je jsem přebalovala :D ,hlídala, s nima jsem trávila nejvíce času! …


Poslední 1.září na základce.

1. září 2010 v 21:18 | Kirkenitida Van der Wampire |  Můj svět (2010)
Dnešek jsem přežila juhuuchů!:D

Nakonec jsem se rozhodla že si vezmu bílou košili,černé ,,džíny" a k tomu pásek s pyramidama ..Oˇoˇoˇo ano krása! :D Když jsem vstoupila do třídy moje h*ba mi upadla na zem! Víte jakou barvou naší třídu natřeli???? Růžovou! růžovou ! No dobře není to růžová ,jako růžová ,ale lososová barva :D.. A dokonce k nám přišel novej kluk už ani newím ,jak se jmenuje..My slím ,že Kunďáček?? Asi jo :D A máme nemožnej rozvrh!!! Kdo by dal na pondělí tři jazyky za sebou??? a v úterý první h. fyziku ,pak matiku,po ní chemii a pak ještě k tomu děják!! Budu vůbec ráda ,když tenhle rok přežiju! :D A pak jsem zase uviděla Koubíka! Bože můj já ho asi furt mám moc ráda a víte co já udělala? Já mu vlepila pusu na pusu a řekla mám tě ráda ,jako nějaká malá holka.! On se jenom usmál a řekl ,že mě mmá taky rád..Ale bylo vidět(aspoň podle mě) ,že to bylo dětinské a prostě hloupé...

Po škole jsme se s kamarádkou stavili do ZUšky (tam chodím na malování) ,ale bohužel učitelka tam nebyla a tak jsme nakonec šli k nám ,vzali pekáč a šli k Altánku pekáčovat.. Když na tom seděli dva tak to moc nešlo ,ale pak jsme dostali nápad ,že jedna bude sedět a ta druhá jí bude odstrkávat :D Musím říct ,že jsme si to užili a bylo to moc moc dobrý! :D
Zítra jdeme do kina ...prý nějaká rychnovská osmička..Zase hlasování o nejlepší amaterské video ,ale musím říct ,že minule byli celkem skvělá videa...Jo a Lenka mi to nakonec v té ZUŠce domluvila,takže tam budu S NÍ chodit ve čtvrtek a už zítra tam máme přijít ..Těším se ,že zase uvidím Lenku ,ale jinak mě tam moc nic nepřitahuje :D...
Ještě k tomu mám strášné dilema ... Rozhoduju se jestli mám pokračovat v latinsko -amerických tancích s Koubíkem ..jjojo on je můj partner! ...a nebo jestli mám začít s break danc???..Toť to dilema! :D

A co vy??? Jak jste přežili 1.září???