Peču na vás! :)

21. září 2010 v 20:56 | Kirkenitida Van der Wampire |  Můj svět (2010)
Háhá konečně si můžu postěžovat! Dnešek byl celkem dobrý i příšerný.
Měli jsme den Země ,který měl být minulý rok ,ale nepovedlo se to ,tak ho máme až dnes. Jelikož našemu třídnímu umřela manželka ,která byla v lázních ,kde sklouzla.. A tak byl dneska na pohřbu (Ikdyž se chová k nám ,jako debil i tak ho mám ráda a celkem ho lituju). Tak to ředitel využil ,aby nemusel obstarávat suplování a vyhnul se různým otázkám na třídního.. Museli jsme si vybrat téma a na to utvořit nějaký plakaát nebo něco v tom smyslu. Naše skupinka si vybrala Země za několik let. Vyrobili jsme velkou modrou kouli ,na kterou jsme lepili různý paneláky, dvojčata, letadla, šibenici:D,lodičky a taky tam nesměla chybět ropná skvrna :D která nám protekla na druhou stranu.. Ke konci jsme ještě museli napsat ekologické desatero a k tomu ještě básničku.. A šup na oběd...

Nechápu ty lidi ,kterým napíšete přání smskou k narozeninám a ani se vám neuráčí napsat něco v tom smyslu :děkuju.. Nebo tak něco.. Příště bych se na něco takovýho mohla vybodnout ..Taky nechápu ty ,který vám píšou že je na ulici nezdravíte . A když vy jim napíšete jen tak na icqo ,tak vám odepíšou za půl hodiny a nebo vůbec! Tak proč je potom zdravit??
Nechci žít na téhle planetě ,chci být tam ,kde nikdo nikoho nepomlouvá ,kde nikdo se nepřetváří a není hlavně nafoukanej a namyšlenej. Do teďka jsem nevěřila ,že takoví lidé vůbec můžou být! Z dovolením to upřesním: HOVADA!
Ahoj.! Vaše Kirkenitida Van der Wampire.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.