Přespolák :D

30. září 2010 v 20:07 | Kirkenitida Van der Wampire |  Můj svět (2010)
Páni to byl den.. Dneska jsme totiž jeli na přespolák a byla jsem celá z toho nesvá ,hlavně nerozní. Přespolní běh se konal v Solnici. My jsme samozřejmě byla kategorie osmá a devátá třída. Skoro hodinu jsme seděli celý promrzlí na lavičce než přišla řada na naši kategorii.

Když už jsme šli ke startu ..Přibyli k nám asi tři kluci ze třeťáku ..Vůbec netuším co tam dělali :D :D .. Rozhodčí zařval teď a my jsme vyběhli..Já jako poslední ,protože jsem vůbec tím mrazem necítila nohy :DAle později se ohřáli a jela jsem to svoje :D ..Někteří závodníci byli nějak ujetí ..Jedna holka měla při běhu v puse lízátko a furt opakovala: ,,To je hrozný." Druhá zase běžela s mobilem v ruce a poslouchala nahlas písničky.. Dva kluci se zastavili a jeden z nich si vytáhl chleba a normálně tam začal svačit! :D:D Dokonce se jedna skupinka zastavila u keře a vytáhla si cigarety.
Běželi jsme přez dva km.. takže to byla celkem fuška..Dokonce mi skoro před cílem vběhl do cesty pes a já se bála ,že ho asi zašlápnu ,ale dopadlo to dobře.. :D Do cíle jsem doběhla ...Určitě jsem se zařadila do první desítky a to nás myslímže běželo asi 35.

Umístili jsme se jako třetí a možná postoupíme ,pokud se teda družstvo na druhém místě odvolá ,že nikam nechce jet. Bylo by to fajn :D .. Jinak kluci od nás se umístili na duhým místě ,takže učitel se celou cestu zpátky furt ucuoval :D

S velkým ,zubatým úsměvem Vás zdraví Kirkenitida :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.