Smích??? Já se směju pořád!

22. září 2010 v 19:53 | Kirkenitida Van der Wampire |  Můj svět (2010)
Muž leží na smrtelné posteli a najednou ucítí lahodnou vůni koblih. Doplazí se do kuchyně za tou vůní a uvidí tu sladkou koblihu. Už už se pro ni natahuje, když v tom ho přez prsty plácne manželka a při tom na svého manžela křičí: ,,Nech to! To je přece na tvůj zítřejší pohřeb!

Dnešní den byl celkem pohodový. Krom toho vedra. Všimli jste si kolik je stupňů?? U nás jsem naměřila kolem dvaceti!! Ale příští týden se prý bude ochlazovat. Newím proč ,ale začínám se těšit na zimu. Vždycky jsem měla nejradši léto ,ale tentokrát ho mám až po krk.
Kámoška mi odjela na den do Vídně. Já jsem bohužel zase nemohla kvůli pasu a tak jsem se celkem ve škole nudila ,ale na těláku jsem si to vynahradila. Prostě ,když začnu vtipkovat na účet učitele a dělat blbosti ,tak se mi zlepší nálada. Já si nemůžu ,prostě pomoc :D :D :D A po škole jsem se vypravila s Eliškou, která nás před autobusákem opustila, a s Kájou na autobusák ,kde jsme se celkem skvěle bavili s klukama od nás ze třídy... Jinak jsem dneska nic zajimavého nedělala. Jenom bych se měla začít učit ty slovíčka na němčinu :D už je na čase. Zítra musím do ZUŠky a pak bych se ráda stavila na hřiště a zahrála si po dlouhé době fotbal.. Pak se budu muset zase učit a učit a učit, takže na komp nestihnu a tak píšu dneska.
Tenhle víkend máme prodloužený o pondělí ,jelikož je ředitelské volno a úterý ,kvůli svátku ..Takže mám spoustu času na dočtení knížek ,co mi leží na stole,úpravu blogu a samozřejmě bych měla skočit na to malování ...Ať si ho procvičím...
No nic DOBROU NOC dětcka. Já se jdu jukat na House.

Vaše Kirkenitida Van der Wampire....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.