Říjen 2010

Myšlenky o budoucnosti :/

28. října 2010 v 9:27 | Kirkenitida Van der Wampire |  Můj svět (2010)
očko dorobočko :D
Chjo. Je to už šest dní ,co jsem se cítila šťastně a je to zase pryč.. Jak rychle vyprchá tenhle pocit. Toho kluka ,co mi líbil (říkejme mu např. Majkí) jsem nepotkala. Takže pokud mi mamka dovolí jít na prodlouženou ,tak ho uvidím asi až za týden a něco..
Halloween se nevydaří ,jelikož jsem z kontroláku dostala čtyřku a mamka mi řekla: ,,Dokuď si to neopravíš u nikoho přespávat nebudeš." Nojo její sen je ,abych se dostala na gympl a v dospělosti vydělávala těžký prachy.. Ale zase nemám co do toho kecat..Na školu na ,kterou bych chtěla, bych musela být hodně bohatá..Je tam sice stípko ,ale co když budu mít špatný výsledky?
No ,když už o tom tak píšu. V sobotu jsme s Rohlíkem byli na výstavě škol. Zalíbila se mi strašně grafická. Je v Hradci ,takže to není zrovna daleko. Uplatním tam kreslení a prý tam chodí cvoci ,takže by se mi tam zaručeně zalíbilo :D Ale potíž je s těma financema a s mamkou. Prostě mě nechce pustit na střední ,takže mám vybírat jen školy s gymlem/lyceem ...Skvělý :/ No to ,abych se začala pořádně drtit..

Mám motýli v břiše :)

23. října 2010 v 23:17 | Kirkenitida Van der Wampire |  Můj svět (2010)
tajemná
Nechci nic zakřiknout ,ale začínám mít celkem štěstí .. Několik měsíců jsem už abstinent na chození :D No já tomu tak říkám .. Ne nejsem žádná děvka ,jen se mi ve vztazích nevede . A brzo to snad ukončím ,protože jsem zažila to co nikdy! Páni..

Návrat do nebes??.

10. října 2010 v 20:55 | Kirkenitida Van der Wampire |  Můj svět (2010)
Po dlouhé době sem zase píšu :)
Celý tenhle týden byl divnej..Moc se mi ve škole nevedlo a ani doma. Ve škole mě začali pronásledovat špatné známky a doma jsem se začala hádat s mamkou.. Řekla jsem spoustu špatných věcí ,kterých teď lituju ,že jsem je vyslovila (ZASE).