Mám motýli v břiše :)

23. října 2010 v 23:17 | Kirkenitida Van der Wampire |  Můj svět (2010)
tajemná
Nechci nic zakřiknout ,ale začínám mít celkem štěstí .. Několik měsíců jsem už abstinent na chození :D No já tomu tak říkám .. Ne nejsem žádná děvka ,jen se mi ve vztazích nevede . A brzo to snad ukončím ,protože jsem zažila to co nikdy! Páni..


Začalo to tím ,když jsme s kámoškou šli fandit Tomášovi na závod kol.Fandili jsme jako o život a stálo to za to, vyhrál třetí místo.! Později jsme si všimli čtyřkolky ,na který vozil jeden moc zajímavej kluk děcka. A tak jsme si řekli ,že by jsme to taky zkusili.. Nakonec jsem se svezla s tím klukem jen já ,protože kámošce bylo špatně.
A včera večer ,když jsme šli na taneční jsem toho kluka zase potkala. Stála jsem s holkama venku a bavili se. Když v tom za sklem se mihl mi celkem povědomí kluk. Chvilku jsem vyjeveně koukala ,když v tom se ten kluk vrátil a taky na mě začal civět.. Já jsem se úlekem otočila a nevěděla co dál :D fakt skvělé!
Když jsme se s holkama vrátili na místa, všimla jsem si ,že ten kluk stojí kousek od nás a kouká na mě ,tak jsem mu zamávala a on taky zamával.. Celou dobu jsme na sebe pokukovali a ke konci tanečních si ke mě sednul a ani newíte ,jak mi sním bylo dobře! V břiše mi to divně hřálo a jakoby se něco ,,pobybovalo" :D Newím jak to popsat ,prostě to bylo úžasný. Podle jeho vzhledu jsem myslela ,že to bude takovej ten skromnej chytrouš ,ale nakonec se z něj vyklubal pohodovej klučina se smyslem pro humor!


Teď jen budu doufat ,že to nebyl znova nějakej debil ,co chtěl semnou jen pokecat. A snad se brzo zase potkáme :)

Jinak jsem zase naštvaná .. Včera jsme byli v Praze a já celá natěšená jsem doufala v to ,že konečně mi schválí pas. Ale prd! Ten chlápek zase vytáhnul zákoník a začal tam mumlat něco o tom ,že ještě potřebuje tohle a tohle.. Mamka začala zuřit a nakonec na něj začala řvát ,že minule ,když jsme tam byli, tak nic o tohle neříkal.. Ten chlápek byl ze začátku mimo ,ale pak zase nasadil ten svůj tupej výraz a začala blekotat o tom,že máme prostě smůlu a je to. Finito. Takže znova lítat po různých kancelářích, úřadech a nakonec znovu jet do Prahy.. Zbohem další tisícovko pro nic za nic.

Ale jinak se mám fajn :D Už se těším na příští týden. Od středy do neděle je volno a v sobotu je hallloween ,doufám že budu moc přespávat u Adelain :)
Jinak přeju všem poklidný večer ..;)
By.. Kinkenitida
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 .. MixMelouneQ ... ♥ .. MixMelouneQ ... ♥ | Web | 23. října 2010 v 23:27 | Reagovat

wow

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.