Myšlenky o budoucnosti :/

28. října 2010 v 9:27 | Kirkenitida Van der Wampire |  Můj svět (2010)
očko dorobočko :D
Chjo. Je to už šest dní ,co jsem se cítila šťastně a je to zase pryč.. Jak rychle vyprchá tenhle pocit. Toho kluka ,co mi líbil (říkejme mu např. Majkí) jsem nepotkala. Takže pokud mi mamka dovolí jít na prodlouženou ,tak ho uvidím asi až za týden a něco..
Halloween se nevydaří ,jelikož jsem z kontroláku dostala čtyřku a mamka mi řekla: ,,Dokuď si to neopravíš u nikoho přespávat nebudeš." Nojo její sen je ,abych se dostala na gympl a v dospělosti vydělávala těžký prachy.. Ale zase nemám co do toho kecat..Na školu na ,kterou bych chtěla, bych musela být hodně bohatá..Je tam sice stípko ,ale co když budu mít špatný výsledky?
No ,když už o tom tak píšu. V sobotu jsme s Rohlíkem byli na výstavě škol. Zalíbila se mi strašně grafická. Je v Hradci ,takže to není zrovna daleko. Uplatním tam kreslení a prý tam chodí cvoci ,takže by se mi tam zaručeně zalíbilo :D Ale potíž je s těma financema a s mamkou. Prostě mě nechce pustit na střední ,takže mám vybírat jen školy s gymlem/lyceem ...Skvělý :/ No to ,abych se začala pořádně drtit..

Taky zrovna tuhle sobotu byl den otevřených dveří na našem gymplu.. Po tom ,co nás tam jedna holka provedla, mi běhal mráz po zádech.. Sice tam mají úžasnou tělocvičnu( ráda sportuju) a celkem dobrý počítače ,ale připadala mi taková tmavá, zamračená.. Prostě ,jak ve špatném snu.. Dokonce i kamarádka měla blbej pocit.. Achjo ,ale co přežila bych to .. (SNAD)..
Taky na facebooku začal kolovat nějakej vir.. Taky jsem ho dostala.. Teď se ho nijak nemůžu zbavit..Dneska ještě zkusím NOD32 a budu doufat ,že to pomůže :).
No, tak se zase vrátíme k mému optimistickému já. Dneska si jdu zaběhat s Denčou.. Byli jsme dřív nejlepší kamarádky ,ale pak to nějak opadlo.. Ještě k tomu mi vzala nejlepšího kámoše ,který s ní pak začal hulit trávu ,pít alkohol..atd.. prostě ho zničila :/ Né ,že bych si to nechala od ní líbit. Já jí to vrátím ,ale nemyslete si ,že jsem nějaká mrcha..Já neoplácím ,ale tohle přehnala....Ale né zase začínám.. No mohla bych se stavit u Gucciho.. Od práznin jsem ho neviděla a stýská se mi po dobrém kámoši. V sobotu/neděli jsem chtěla Lence vynahradit ten Halloween ,ale neozývá se mi. Takže zase mám houby s octem.. No nic letím do Plusu ,abych mohla udělat palačinky :)
Jinak přeju těm ,co mají podzimní prázdniny ,ať si je užijou. A těm ostatním hezké ráno :D Pá Kirki ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.