Návrat do nebes??.

10. října 2010 v 20:55 | Kirkenitida Van der Wampire |  Můj svět (2010)
Po dlouhé době sem zase píšu :)
Celý tenhle týden byl divnej..Moc se mi ve škole nevedlo a ani doma. Ve škole mě začali pronásledovat špatné známky a doma jsem se začala hádat s mamkou.. Řekla jsem spoustu špatných věcí ,kterých teď lituju ,že jsem je vyslovila (ZASE).

Ale v pátek se to obrátilo. Přespávala u nás Lenka! Kámoška ,kterou jsem poznala na malování ze ZUŠky. Byla jsem ze začátku nervozní ,protože jsem nevěděla ,jak na ní bude naše domácí prostředí působit a ještě k tomu mamka byla unavená po práci..
Lenku jsem si vyzvedla u Zušky a pak jsme šli k nim pro věci. Musím dodat ,že mají krásného psa! (Ach, jak já bych chtěla psa nebo kočku!) A i dům na mě působil dobrým dojmem. Bylo to tam prosvícené sluníčkem a také prostorné..
K večeru jsme si udělali popcorn a koukali na filmy.. Po druhém filmu ,kdy já jsem začala usínat a Lenka mě furt budila. Jsme se rozhodli ,že budeme vymačkát různá čísla a volat na ně..Celkem hodně jsme se pobavili ,hlavně když jsme volali té paní s Xindlem :D...
Ráno jsme se nasnídali skoukli ještě nějaký filmy a pak jsem ji šla vyprovodit :)
Musím říct ,že se to vážně vyvedlo! :D
Po tom co jsem zjístila ,že moje Fb-manželka je moje sestra (sranda). Jsem se s ní rozešla :D .. Mím novým Fb-obětí se stal jeden kluk s kterým si od těchto prázdnin dopisuju.. Je to fajne klučina, jen já jsem moc náročná... Ale najednou místo randy to začal brát vážně ,takže jsem úplně někde a nevím co mám dělat.. Je milej ,možná bych s ním i chodila ,ale problém je v tom ,že je daleko :/
Tkže jsem si postěžovala a teď hup do postele. Zítra jdu po druhý na break.. V pondělí ,co jsem tam byla poprví ,to bylo celkem fajn. Jen ten učitel se mi zdá celkem nafoukanej.. A dokonce tam bude chodit můj bejvalej s bratrancem ,takže fakt sranda..
No nic dobrou lidi :) Vaše Kirkenitida ..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.