Listopad 2010

Další zápisky z mého nudného života :)

21. listopadu 2010 v 20:37 | Kirkenitida Van der Wampire |  Můj svět (2010)
Kdy jsem sem naposledy napsala?? No ,abych pravdu řekla: Sama newím... Ale mám dobrou výmluvu! Unesli mě totiž mimozemšťani! Nevěřite mi?? Vážně??? Važně mi nevěřiíte?? No tak to děláte dobře :D
Klaun podruhé

Smůla už odešla nebo furt čeká na mě za rohem??

9. listopadu 2010 v 20:29 | Kirkenitida Van der Wampire |  Můj svět (2010)
klaun?
Zdarec! Dlouho jsem nic nepsala ,co? :D Nojo stydím se za sebe!
Asi začnu tím ,že jsem nakonec na prodlouženou šla. Takže jsem si krásně zatančila s bývalým, celkem jsem se pobavila s ,,kamarádkama"a hlavně jsem zase viděla Majkího! Možná ,že jsem se opravdu zabouchla. Vím ,že to zní jako takový ty holčičí řečičky a já jsem spíš ,jako kluk. ( Jak říká kamarádka:,, Jsme rozdělený na tři skupiny. První holky, druhý kluci a pak je skupina pro tebe. Něco mezi holko-klukem.") Nikdy jsem nevěděla ,jaký je ten pocit ,když vám lítají v břiše motýlci. A když jsem vedle něho, tak vážně jako kdyby se se něco ve mě chvělo, prostě nějaké ty pohyby. Doufám ,že to není nějaká ještěrka ve mně.
Na FB taky chodí častěji ,takže si hodně píšem. Prý by kvůli mně tenhle pátek zase přišel na věneček. Takže teď otázka ,jestli jít nebo né?

Včera jsem byla na Breaku a už umím stojku na hlavě! Ale z toho ,jak jsem to furt zkoušela ,mám mega bouli na hlavě. Celej večer jsem si na to dávala něco studenýho. Myslím ,že mi to celkem pomáhá. Tonda slíbil ,že mi příště přinese polštář, takže jsem zvědavá ,jestli to dodrží :D 

Odstřelte mě někdo!

3. listopadu 2010 v 21:44 | Kirkenitida Van der Wampire |  Můj svět (2010)
kérka
Vůbec netuším ,co se to semnou děje. V jednu chvíli se cítím osamocená, smutná a rozzuřená v jednom ,že bych všechno kolem sebe roztrhala na malé kousky. Dokonce je to tak zlý ,že mám i chuť někomu ublížit ,aby mě bylo líp. Ale až tak hluboko klesnout nehodlám.
Druhej pocit je ten ,že se cítím přesně naopak. Šťastně ,zamilovaně ,plná naděje atd.. Budˇ to je počasím, školou nebo okolím.
Představte si ,že Majkí se mi ozval. Hodně mě to překvapilo.. No to není to správné slovo.. Prostě to byl tak příjemný šok ,že jsem vyhupsla ze židle a běžela si dvě kolečka po obýváku. Páni ,jak mě ten okamžik zalil štěstím a radostí.
Ale dneska odpoledne jsme se domluvili ,že se na FB sejdem okolo osmí večer ,protože se musím učit dějepis :/ Kterej mám už v tuhle chvíli snad v hlavě :D No tak tu jsem ,píšu si zatím s Járou a čekám. A čím dýl čekám ,tím víc opadává ta radost a pocit štěstí. A znovu se vrací ta druhá nálada :/ Jak já bych ráda měla zrovna v tuhle chvíli po ruce polštář ,abych se mohla utlouct ,,k smrti" žalem.. Já wím ,že to přeháním.. Ale to ta nálada :/