Další zápisky z mého nudného života :)

21. listopadu 2010 v 20:37 | Kirkenitida Van der Wampire |  Můj svět (2010)
Kdy jsem sem naposledy napsala?? No ,abych pravdu řekla: Sama newím... Ale mám dobrou výmluvu! Unesli mě totiž mimozemšťani! Nevěřite mi?? Vážně??? Važně mi nevěřiíte?? No tak to děláte dobře :D
Klaun podruhé


12.listopadu (pátek)- Taneční. Kámošce to moc slušelo :). Hodně jsme si to užili. Majkí přišel na druhou skupinu. Pozdravil mě ,ale pak nic.. Připadá mi jako ,kdyby o mě stratil zájem ..Bůh ví ,co jsem zase pokazila :/

17.listopadu (středa) - Rodiče kámošky koupili plazmovku :D Háhá!! Půl hodiny jsme ji museli ošahávat a pak jsme měřili jestli je naše hlava menší ,jak v Tv... Ano opravdu byla hlava herce v tv větší ,jak naše .. a ty detaily ..NO KRÁSA!

19.listopadu (pátek)- Páni ,nestačím se divit.. Kontrolní diktát z češtiny jsem si opravila ze čtyřky na dvojku.. Pak jsem z literatury dostala dvě jedničky ... Takže snad budu mít na čtvrtletí dvojku z češtiny :D .. Z čtvrtletní práce na matiku jsem dostala 108% nejvíc ze třídy a to chodím do nejlepší skupiny.. Jak mě to udělalo dobře.. Joooo to by chtělo ,aby to takhle bylo furt :D..

20.listopadu (sobota) - S kamarádkou na brusku. Sranda jako vždy :D jen tam nemusel přijít můj bejvalej.. Ale to je minulost. Takže proč se tím trápit?
21.listopadu (neděle)- Háááááá ..Konečně jsme jeli do Vamberka ,aby mi vyměnili kalhoty, protože ty co mi mamka vybrala se mi nelíbili. :D Rozhodovala jsem se mezi černými a takovými trochu tmavšími džínami.. Nakonec jsem vybrala dýíny.. Mmmm doufám ,že mi to zalíbení vydrží :)

No další nudný týden je zamnou .. Teď už jen přežít rodičák ,čt.známky ,kroužky atd... A snad se mi ozvě ten jeden hajzlík..
Přeju krásný sny Kirkenitida Van der Wampire.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Já jsem Hejsek Já jsem Hejsek | 25. prosince 2010 v 20:11 | Reagovat

:D :D název:  *Další zápisky z mého nudného života :)*
Taaaašo!! Ty seš ale táááák nudnáááá!! :D :D
mmch komu to moc slušelo???? :D

2 Kirkenitida Van der Wampire Kirkenitida Van der Wampire | E-mail | Web | 25. prosince 2010 v 21:30 | Reagovat

Di doháje... 8-) Tobě. Komu jinému [:tired:]

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.