Odstřelte mě někdo!

3. listopadu 2010 v 21:44 | Kirkenitida Van der Wampire |  Můj svět (2010)
kérka
Vůbec netuším ,co se to semnou děje. V jednu chvíli se cítím osamocená, smutná a rozzuřená v jednom ,že bych všechno kolem sebe roztrhala na malé kousky. Dokonce je to tak zlý ,že mám i chuť někomu ublížit ,aby mě bylo líp. Ale až tak hluboko klesnout nehodlám.
Druhej pocit je ten ,že se cítím přesně naopak. Šťastně ,zamilovaně ,plná naděje atd.. Budˇ to je počasím, školou nebo okolím.
Představte si ,že Majkí se mi ozval. Hodně mě to překvapilo.. No to není to správné slovo.. Prostě to byl tak příjemný šok ,že jsem vyhupsla ze židle a běžela si dvě kolečka po obýváku. Páni ,jak mě ten okamžik zalil štěstím a radostí.
Ale dneska odpoledne jsme se domluvili ,že se na FB sejdem okolo osmí večer ,protože se musím učit dějepis :/ Kterej mám už v tuhle chvíli snad v hlavě :D No tak tu jsem ,píšu si zatím s Járou a čekám. A čím dýl čekám ,tím víc opadává ta radost a pocit štěstí. A znovu se vrací ta druhá nálada :/ Jak já bych ráda měla zrovna v tuhle chvíli po ruce polštář ,abych se mohla utlouct ,,k smrti" žalem.. Já wím ,že to přeháním.. Ale to ta nálada :/

Nojo už je tady (KONEČNĚ), ale ta špatná nálada neustupuje :D sakra ,co to je?
Mmm ...páni pár otázek a pár odpovědí a už je zase pryč :/ Jak mě to štve.. Už na to peču a rači se půjdu koukat na dr.House.
Mno ,a ještě aby jsme schrnuli tenhle týden ve škole.. Mám trojku z občanky, tu si opravím příští týden :D snad to dotáhnu na jedničku. Další trojku mám z ájiny ,ale za to jsem dostala tak sedum jedniček ,tak snad to tak vadit nebude a ještě k tomu v pátek píšem ze slovíček ,takže můžu snad počítat s další jedničkou na účtu. Včera jsme psali z chemie a fyziky ,teď můžu jen doufat a modlit se.. abych měla dobrou známku .. NN dobrou né. Já chci jedničku! :D Já wím ,chci toho moc ..Ale když se snažíte ,tak proč né? :D
O těhlech špatných známkách jsem ještě mamce neřekla ,ale můžu počítat s tím ,že až se jí odvážím to říct ,tak mě na místě uškrtí :D Jaj.. To abych jí to vůbec neříkal..
Ve třídě je to furt stejný. Všichni si radí , opisují úkoly a každej podporuje druhýho ,až na tu druhou partu ,co u nás je ,která je zahleděná do sebe ..A le teď na to rači myslet nebudu.. Už jenom pár měsíců a zbavím se jich.. Jen se mi bude po těch pár lidech ,co jsou fakt super a moc hodní stýskat ...chjo..

No , rači už s tím vzlykáním a vykecáváním končím :D Stejně to všechny unavuje .. Dokonce i mě :D
Takže valím za Housem..Dobrou a hodně štěstí všem co ho tenhle týden potřebujou .. Kirki
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.