Prosinec 2010

Vánoční čas

25. prosince 2010 v 22:15 | Mrtvá nevěsta |  Můj svět (2010)
kocourek

Vánoční čas

Tak co lidi, už máte všechny dárky?? Že né? No můžete být v klidu. Já teprve zítra začnu nakupovat. :) Mám pro mamku vyhlídnutý bílý hrnek se zajímavě zahnutým ouškem.. Né, hrníček nezůstane bílý. Pomaluju ho ještě k tomu barvami na sklo.. Držte mi palce ,ať to dopadne dobře :D

Cukroví jsme už napekli ,nazdobili a i stromek už nám stojí v obýváku. Sice umělohmotný ,ale aspoň něco.

....Jo takhle jsem se rozepsala v úterý večer ,ale nějak jsem to nedopsala. Mamce jsem dala ten hrníček ,ještě jsem do něj dokoupila sušený kousky ananasu (Mňam!) a rozinky (podruhé: MŇAM!). Bylo vidět ,že se jí líbil, takže jsem byla celkem mile překvapená :).. Bráchové dostali autodráhu, autíčko na ovládání atd.. Táta zase vlastní novou mikinu a já se dočkala svého vytouženého šicího stroje (vím ,že to zní blbě ,ale já ho fakt chtěla)... Jídla bylo hory a tak jsme mohli dneska pokračovat :D Také jsme dnes jeli pro můj počíteč.. Nakonec byl jen zavirovanej ,takže všechny fotky atd.. máme. Počítač jsme dali opravit jednomu známemu.. Ten známej má ségru ,s kterou jsme si hráli ,když jsme byli malí. Bylo to fajn se zase po dlouhé době vidět. Vůbec se nezměnila. Neustále jsme si vyprávěli různé historky ,co jsme spolu zažili (dokonce jsme si vzpomněli i na jeptišky ,co měli chlupaté nohy a snažili se to zakrýt silonkama,ale to opékání buřtů s nima bylo fajn :D),která kam jde nebo je na škole a tak znáte to.Někteří... Nakonec jsme se připlazili do kuchyně ,kde na mě čekalo milé překvapení (Milé?) Mno ,takže... Když jsem tam vešla seděli tam dvě starší dívčiny ,které mi byli povědomé (v tu chvíli mi totiž nedošlo ,že to jsou sestry Ivana (mého bývalého přítele) a mé kamarádky bratránek) ,ale když vešel i on do kuchyně ,tak se mi konečně rozsvítilo (BLIK CVAK příjem).. No..Bylo to fajn ho zase vidět ,ale nemohlo mi to dojít dřív?:). Moc dlouho jsme se u nich nezdrželi, a tak jsme po dvou hodinách se začali oblékat a vyjeli jsme k Maxovi.. Mají novou kočku.. Siamskou ,ale tahle má srst :D

Dlouho jsem nic nenapsala ,co je s Majkím, co? No ani to psát nebudu.. Ve čtvrtek to byla katastrofa nechci se tím ani chlubit, co se stalo.. Cítím se uboze a celkem poníženě..:/ Krátce a výstižně: Hrozně. Newím ,jestli ještě někdy o něm napíšu.

Doufám ,že jste si Vánoce užili a dostali to ,co jste si přáli. Všem přeju DOBROU NOC :)

P.S.: Mám nový nick... Háhá..Miluju ten film.
P.S.S.: Ve středu jsme místo dárků šli se třidou na bowling.. Celé hodiny to byla samá ignorace, přetvářka ,ale užila jsem si to :)

Nemám ,co dodat.

7. prosince 2010 v 21:47 | Kirkenitida Van der Wampire |  Můj svět (2010)
Hááá! Už zase po dlouhé době straším na blogu :D.. Budu upřímná: Neměla jsem náladu něco psát. Jak říká učitelka...: ,,Jsi od přírody liný tvor." A tak se nedivte mé neaktivitě.
noční město
Předminulý týden jsem se zůčastnila pár turnajů ve florbale ( 4.místo z pěti :D) a přehazce ( 7. z jedenácti).. Hodně jsem si zaběhala a mrtě jsem se natlemila. Omluvte můj výraz mrtě ,ale já ho miluju. :D   Ve škole nestíhám nebo spíš ,jak jste se v prvním odstavci dočetli, jsem od začátku září strašně líná. Ale i přes to se snažím mít skvělé známky, kvůli střední. Ježiš já se tak bojím.. Musím se už začít pořádně připravovat na zkoušky. Konečně mi došli tři knížečky s testy na matiku, češtinu a všeobecné znalosti. Teď se jen dokopat to otevřít.