Nemám ,co dodat.

7. prosince 2010 v 21:47 | Kirkenitida Van der Wampire |  Můj svět (2010)
Hááá! Už zase po dlouhé době straším na blogu :D.. Budu upřímná: Neměla jsem náladu něco psát. Jak říká učitelka...: ,,Jsi od přírody liný tvor." A tak se nedivte mé neaktivitě.
noční město
Předminulý týden jsem se zůčastnila pár turnajů ve florbale ( 4.místo z pěti :D) a přehazce ( 7. z jedenácti).. Hodně jsem si zaběhala a mrtě jsem se natlemila. Omluvte můj výraz mrtě ,ale já ho miluju. :D   Ve škole nestíhám nebo spíš ,jak jste se v prvním odstavci dočetli, jsem od začátku září strašně líná. Ale i přes to se snažím mít skvělé známky, kvůli střední. Ježiš já se tak bojím.. Musím se už začít pořádně připravovat na zkoušky. Konečně mi došli tři knížečky s testy na matiku, češtinu a všeobecné znalosti. Teď se jen dokopat to otevřít.

V pátek byli četi :D Z naší třídy mohlo jít jen asi šest lidí strašit na první stupenˇ. Měla jsem jít ,jako záskok ,kdyby náhodou někdo nepřišel. Naštěstí všichni dorazili a mě učitelka svěřila foťák( na co asi? :D).. Musím říct ,že to všem slušelo aprvňáci jsou pěkní hajzlící. Jeden podkopl čertici nohy ,tahal jí za ocas ,pak jí chtěl vypíchnout oko obyčejnou tužkou o.O. Nechápu. Druhej furt buzeroval kámoše ,který byl za čerta. Neustále na něj ve třídě hulákal ,a když na něj šli tak se nejprve schoval pod stůl a zněj ho vytáhli ,on se vyškubl a hned běžel se chytit židle :D Nakonec to dopadlo tak ,že ho odtáhli na chodbu i s tou židlí :D Na neděli jsme se domluvili ,že budeme převlečení chodit po známých :D atd.. Měla jsem jít za anděla ,ale jelikož jsem nenašla oblečení ,tak jsem šla za čerta. S Kájou jsme si pomalovali xichty uplně na černo. Později přešel Mr.M a to teprve přišli salvy smíchu! Udělal si ohoz ze starý deky na airsoft. Za prví nevypadal ,jako čert ,ale jako strom a za druhý páchl po prášku na moli nebo co to na ten pláštˇhodili. Nakonec jsme byli prý nejhezčí skupinka ,co chodila po Rychnově. Stavili jsme se za naším třídním dokonce ,ten nám přednesl nějaký verše z Hamleta. To kdyby jsme ho neznali ,jako třídního ,tak by jsem řekla ,že je to i hodnej děda. Užili jsme si to ,vydělali si dohromady asi přes tři stovky a hlavně jsme zmrzli.!

Dneska mi došlo ,že vlastně to po čem jsem tak toužila, mám ,teda kromě partnera. Partu ,jako mají v seriálu Přátelé. Sice to není ta parta ve směsici kluci a holky ,ale jen holky.. Kajá, Elda, Hejsek a já jsme se začali tohle období nějak víc kamarádit. Je to super, celkem si s holkama rozumím a dneska jsme byli se kouknou na nějaké dárky. Jen škoda ,že Hejsek je na atibiotikách a příjde až v pondělí (zrovna ta má nejbližší).:/

Tenhle víkend si musím užít.. Strašně chci jít pekáčovat, koukout se na ty testy, dočíst Pozorovatelku od Petry Braunové ( začala se mi líbit) a zkouknout pár nových filmů. Nějaké návrhy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.