Leden 2011

Skok do neznáma... Bůh/ďábel ví, jak dopadnu ...

21. ledna 2011 v 22:34 | Mrtvá nevěsta |  Můj svět :D (2011)
Připadám si tak nějak vygumovaná. Ne ,že bych si nic nepamatovala ,ale je to jen pocit ,že mi někdo vymyl mozek :D... Dneska jsem udělala tolik věcí ,které bych normálně ani neudělala..
 Začalo to školou. Škola dobrý. Zpřírodopisu budu mít jedničku ,to samé z dějepisu a matiky... Vyjímečně jsem šla dneska na oběd s Hozíkama. Je to divný sedět s třemi kluky a aby se všichni tři jmenovali Honzové :D Měla jsem totiž snima jít pak ke Krtkovi (matikářka ,my holky jí máme i na tělák :D) na ,,čajový dýchánek" ,jak to nazvala ona. hodinu a půl jsme řešili úlohy z olympiád (o ano ve středu mi držte palce ,jelikož jdem s Hozíkama na olympiádu) Jak říká Hoza I. :,, Uděláme si výlet!" :D
                                                                   zdroj:ZDE

HonzaI. mě později doprovodil domů a pak se stavili spolužačky. Moje nejlepší kamarádka Prokp má zítra narozky a my jsme se rozhodli je oslavit dneska. U Plusu se připojil Fight a pan K. a vyrazili jsme do Tesca... Cestou Fight vytáhl cigára a Prokop a Déčko si potáhli. Nakonec jsem se nechala ovlivnit ostatniími a taky jsem to do sebe vtáhla. Bylo to poprví, skoro stejný ,jako když jsme před osmi lety čoudili slámku. Žádnej velkolepej zážitek to pro mě nebyl. Jo zkusila jsem si to ,ale furt nechápu ty ,co kouří každý den... Když jsme dorazili do Tesca Pan K. koupil tabák do vodárny a my mezitím koupili něco k zakousnutí. Karkulku a Eldu štvalo ,že jsme se nemohli dohodnout ,kde to budem slavit ,takže se od nás odpojili a šli do Hellu. My jsme se rozhodli jít na kočičák. Je to malý hřiště s klouzačkou a takovým kolotočem :D kde jsme se usadili a pomalu všechno vytahovali. Rum, cola, džus, brambůrky... Bylo toho hodně.. Jako první si potáhl Fight .. Skoro všichni s tím měli už zkušenost ,kromě mě a Ss. Newím ,jak na tom byl Proki.. Vždycky jsem to chtěla zkusit a tedˇjsem měla možnost. Tak jsem to do sebe vtáhla a pak vydechla... Mmm chutnalo to po gumě :D asi proto ,že byla hadička z gumy.. Ale po pár dalších vtáhnutí to mělo chuť jahodového tabáku. (Mňam)
Pan K. ,Prokop aDéčko se rozhodli ,že vylezou na střechu gymplu. Šla jsem s nimi. Nejlepší bylo když Pan K. a Déčko přelezlézali pracně plot a mezitím se Prokop opřel svými steelkama♥ o bránku ,která se najednou otevřela :D Pak jsme lezli po schodech nahoru... najednou se tam objevila branka ,kterou jsme museli přelézt ,aby jsme se dostali na tu střechu. Najednou ve mě tak divně hrklo ,když jsem viděla ,jak Proki jí přelézá. Dostala jsem strach né o sebe ,ale o ně.. Je to takový divný pocit .. Mám ho vždy ,když přecházíme přes silnici..nemůžu se ho vůbec zbavit. Takže jsem se otočila a šla za Fightem a Ss. S Fightem jsme pak museli koupit svíčky ,aby bylo vidět v té tmě. Nemůžu uvěřit ,že jsme se nakonec schodli na těch pohřebních svíčkách .. mm jak krásně večer zářej...
Nakonec k půl osmé jsme se začali loučit a pomalu se rozbíhat pryč.. Pan K. mě šel doprovodit. Páni dlouho jsme si takhle nepokecali. Mluvili jsme všemožně.. o nevlastních otcích a různých dalších tématech. Byl to uvolňující a pohodový večer. Klidně bych si ho zase zopakovala ,jen kdyby nebyla příště aková zima :)

Teďkon u nás ve škole koluje šňupací tabák. Ke mně a Prokymu se dostal taky. Zkusili jsme to. Vonělo to po mentolu a příjemně vám to pročistilo nos. Jen když si toho dáte víc ,tak je to hnusný. Zkusila jsem to dvakrát během dvou týdnů a není to nic extra. Nijak zvlášť mě to nepřitahuje..

P.S.: Taky vás štve ,když se rozepíšete ,dáte zveřejnit a najednou vám vyskočí kolonka přihlásit se... a váš mega dlouhý článek je FUČ! je to hrozný ,tak nějak jsem málem vyletěla z kůže.. Po dlouhý době se rozepíšu a ono tohle.. Newadí napsala jsem to znovu ..sice není takový jako ten první ,ale newadí....

                                                                                     Sweet dreams wishes your Kirkenitida.*   

Po nějaké době..

15. ledna 2011 v 11:11 | Kirkenitida Van der Wampire |  Můj svět (2010)
naděje,čekám...
Tak jo.... Je to už pátek ,co jsem tu něco napsala ,ale neměla jsem vůbec čas. Spousta minulých devítek říkalo ,že devítka je napohodu. Ale opak je pravdou. Tenhle týden ze všech minulých byl ten nejhorší. Ani nevíte ,jak já se nemůžu dočkat až všechny známky budou uzavřený.!
Spíš se těším na prázdniny. Jelikož to už bude po známkování, zkouškách a budu někde na škole ('snad). Doufám ,že tyhle prázdniny pojedem na Ukrajinu. Moc bych tam chtěla. Uvidět skoro celé příbuzenstvo ..mm uvidíme.

P.S.:Hrr... Přemýšlím o tom ,že bych si nechala udělat červeno-rezavé nebo modré konečky :D Je to sice šílený ,ale já to chci! :D Už o tom uvažuju rok a teprve teď jsem se k tomu dokopala. Snad proti tomu rodiče nebudou mít žádné námitky :),jelikož jsem si ještě nikdy nebarvila vlasy,tedy když nepočítám čtvrtou třídu ,kdy jsme s holkama blbli a barvili si vlasy lihovkama :D..
Kirki :)