Březen 2011

Dívka v dešti

30. března 2011 v 18:44 | Kirkenitida Van der Wampire |  Maluju
Občas by to chtělo pořádný slejvák :(

Gothic-girl-hotové

28. března 2011 v 20:37 | Kirkenitida Van der Wampire
Ahhh... Tak to mám hotové. Konečně :D Jsem celkem spokojená ..Teda až na ten nos a oči.. Normálně tyhle kulatý očiska nemaluju :D

Smoky bubbles

27. března 2011 v 18:39 | Kirkenitida Van der Wampire |  Můj svět :D (2011)

22.března- Po škole jsme šli s Ančou a Prokopem za ,,grůpou" na stadion. Prý ,že si dáme vodnici a přitom si zahrajem basedball a fotbal :D.. Tak jsme šli k nám pro míč a cestou jsme si házeli. Jenomže nešťastnou náhodou kamarádka míč nechytila a spadl na silnici. Řidič (díky bohu ) stihl zastavit a tak jsem hned pro míč utíkala.. Už ,už jsem se pro něj natahovala a najednou se řidič rozjel. Míč pod tíhou auta bouchnul a já stihla uskočit. V tu chvíli jsem byla v šoku ,ale jakmile jsem se vzmapatovala ,tak jsem byla neuvěřitelně nabroušená.. Dobře,dobře můžeme si za to sami. Já bych se tomu řidiči omluvila. Byla to prostě nešťastná náhoda a já bych mu klidně dovolila ,aby mě seřvala ,ale to že by mi v klidu přejel ruce bylo opravdu hnusné... Když jsme se dobelhali na stadion ,tak jsme zjístili ,že bohužel žádná vodnice nebbude.. To mi zas tolik nevadilo. Tak jsme se jentak na trávě váleli a kluci hráli fotbal (klidně bych si zahrála snima ,ale měla jsem po tom incidentu s míčem špatnou náladu)...Pochvíli přišla skupina cigánů a chtěli si s klukama zahrát ... Samotná hra mi připomínala scénku z Kameňáku :D Kolikrát jsem s cigánama už hrála fotbal a vím ,že jsou moc dobrý.. Bylo to hodně napínavé ,ale samozřejmě naši hoši vyhráli! :D Sláva vítěžům ,čest poraženým!

Gothic-girl

20. března 2011 v 19:36 | Kirkenitida Van der Wampire |  Maluju
Heh... Zase jsem si po dlouhé době kreslila. Líbí se mi její vlasy, taky bych takové CHTĚLA :D :D..
Jinak si newím rady ,jak dokončit šaty.. Bylo by to něco na způsob gothic stylu ,ale i když už nad tím přemýšlím týden ,tak konec mě furt nenapadá ... Asi si obrázek strčím do šuplíku pro nedokončené.. :D Co vy na to říkáte ?? (Vím ,že to není nic světoborného :D )

První panáky (když se dete zlít neberte si boty s kaničkami)

11. března 2011 v 22:49 | Kirkenitida Van der Wampire |  Můj svět :D (2011)
Na internetu jsem našla jednu stránku. Je to něco jako seznamka ,ale mě víc šlo o to ,abych se s někým novým seznámila a hlavně pokecala. Přidali si mě dva chalani. Oba asi kolem dvaceti. Napsali mi pár komentářů a po jarních prázninách jsme spolu začali ,tak nějak flirtovat. Brala jsem to jako zábavu. Ale potom ,co se zmínili ,že by mohli přijet jsem začala couvat. Nakonec napsali ,že přijedou v pátek. Samozřejmě jsem jim nevěřila. Znala jsem tyhle týpky.... Naslibujou a ono h*vno.