Smoky bubbles

27. března 2011 v 18:39 | Kirkenitida Van der Wampire |  Můj svět :D (2011)

22.března- Po škole jsme šli s Ančou a Prokopem za ,,grůpou" na stadion. Prý ,že si dáme vodnici a přitom si zahrajem basedball a fotbal :D.. Tak jsme šli k nám pro míč a cestou jsme si házeli. Jenomže nešťastnou náhodou kamarádka míč nechytila a spadl na silnici. Řidič (díky bohu ) stihl zastavit a tak jsem hned pro míč utíkala.. Už ,už jsem se pro něj natahovala a najednou se řidič rozjel. Míč pod tíhou auta bouchnul a já stihla uskočit. V tu chvíli jsem byla v šoku ,ale jakmile jsem se vzmapatovala ,tak jsem byla neuvěřitelně nabroušená.. Dobře,dobře můžeme si za to sami. Já bych se tomu řidiči omluvila. Byla to prostě nešťastná náhoda a já bych mu klidně dovolila ,aby mě seřvala ,ale to že by mi v klidu přejel ruce bylo opravdu hnusné... Když jsme se dobelhali na stadion ,tak jsme zjístili ,že bohužel žádná vodnice nebbude.. To mi zas tolik nevadilo. Tak jsme se jentak na trávě váleli a kluci hráli fotbal (klidně bych si zahrála snima ,ale měla jsem po tom incidentu s míčem špatnou náladu)...Pochvíli přišla skupina cigánů a chtěli si s klukama zahrát ... Samotná hra mi připomínala scénku z Kameňáku :D Kolikrát jsem s cigánama už hrála fotbal a vím ,že jsou moc dobrý.. Bylo to hodně napínavé ,ale samozřejmě naši hoši vyhráli! :D Sláva vítěžům ,čest poraženým!


Večer jsem šla s Prokopem na jogu. Jako vždy jsem se krásně uvolnila a zapomněla na všechny starosti.. Uf....23.března- Jak jsme se dozvěděli ,tak pan K je pěknej lhář. Jednou ,že je u tety po druhý ,že u táty a nakonec ho někde cestou potkáme a on rači mlčí .. Celkem mě zklamal. Tohle jsem od něho nečeka. Jelikož předchozího dne vodárna nebyla ,tak jsme si to vynahradili. S Prokopem a slečnou S jsme si řekli ,že půjdeme k nám na střechu na paneláku. Když jsme vylezli ,tak jsme zjísili ,že bohužel je zavřeno a nemáme klíčky (super :D)... Takže jsme vzali prostěradla a šli na balkon. Prostěradlo jsme přehodili přes dveře a zábradlí. Tak nějak mi to připomnělo dětství... Hodně jsme se nasmáli a dělali smoky bubbles. Nafotili jsme spoustu fotek s bublinka(viz. na hoře ,ale ta je bez kouře :/) ..Byla to krása. Slunce zapadalo ,my v sedmém patře pouštíme bublinky.
24.března- Jdu do školy s rýmou (kvůli své blbosti ,že jsem na balkonu seděla na studené zemi) a bolestí v krku (jelikož jablečný tabák byl moc silny ..nojo neměla jsem to přehánět)
25.března-Jsem u Prokopa a posloucháme Knockin´On Heaven´s Door od Avril L. Má se to naučit zahrát na kytaru a zazpívat. Schodli jsme se ,že Avril to má strašně upištěný a tak jsme si na youtubku pustili od Guns N Roses.
Noty byli jednoduchý a tak mi P. půjčila kytaru ,ať si to taky zkusím. (MMchodem jsem nikdy nechodila na kytaru a neumím na ní hrátt!) Ale tahle písnička byla tak chytlavá a lehká ,že jsem se jí naučila hrát snad za 15 minut.Přemýšlím ,že bych začala hrát na kytaru ,ale samozřejmě nejdříve bicí :D Po prázkach až budu mít našetříno si koupím elektrické. Jelikož bdlím v paneláku a elekt.bicí nedělaj takovej randaál.
26.března-Heh.. Ráno jsem zaspala ,ale i přes to jsem stihla na přípravku ke zkouškám na gympl. Na tu přípravku přišlo jen 90 lidí zbylích 50 uvidím až na těch přijímacích zkouškách. Rozdělili nás na tři skupiny a dvě hodiny jsme měli matiku a další dvě čestinu. Čím více navštěvuju gympl ,tím více se mi na něj nechce. Mimichodem v pondělí mi přišli výsledky z Obchodky a byla jsem 10 z 98 lidí! Wow, je to skvělý pocit ,ale musím se dál dřít jelikož chci na Ekonomické lyceum.. 26.dubna mi držte palce ,at ty zkoušky nepodělám..

Jinak tohle je fotka z jarních prázdnin myslím. Prokop dostala strašnou chuť na švestky a jelikož víčko se nechtělo uvolnit ,tak Prokopka vytáhla otvírák na konzervy a lehce to vyřešila! :D
Švestky byli vynikající...:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.