Duben 2011

Nipucha ,nipira. Idi k čortu. :D

28. dubna 2011 v 6:57 | Kirkenitida Van der Wampire |  Můj svět :D (2011)
Ve středu mě táta zavezl do Kostelce na přijímačky na Lyceum. Byla jsem hodně nervozní. Pokaždý ,když tam přijedu ,tak mě překvapí vybavení školy a venkovní dvorek ,který stojí jakoby uprostřed.

Sedla jsem si vedle kluků od nás ze třídy a začali jsme se vybavovat i s holkama ,co seděli před náma. Terka mi dala takový krásný žlutý kamínek. Prý pro štěstí. V tu chvíli jsem se musela pousmát. Štěstí , jo to bych teď potřebovala. Po chvíli přišli dva učitelé (pro všechny měli ledové tváře a na mě se furt usmívali, divné?) a rozdávali nám postupně testy a rozsadili nás po dvojicích. Seděla jsem úplně vzádu v rohu s jedním blonďákem. Proč ho posadili vedle mě? Dostali jsme ,jako první test z matematiky a on si to ani né za 20 minut měl. Já tam u toho sedím , rovnice ,které mi normálně vycházejí a mám z nich jedničky, mi najednou nevycházejí, vypadávají mi některé vzorce z hlavy. ,,Aáá ,vždyť já vím ,jak to je ,jen si vzpomenout!"
Nakonec se špatnou předtuchou už musím odevzdat test ,jako každý. Následuje přestávka ,kdy se se spolužáky procházím po škole a furt se přitom sama sebe ptám ,jestli sem vážně chci v září nastoupit.
O půle znovu usedáme do lavic a ten tokrát vyplňujeme češtinu. Ta byla lehká. Jen dávat pozor na zadání ,jelikož se tam neustále opakovalo: Najdi větu bez chyby ,pak zase s chybou a takhle se to neustále střídalo. Bylo to jen pravopisko ,to mi jde. Ale z toho ,jak se to střídalo a já si to furt opakovala ,jsem se málem zbláznila! Konec. Mám to. A tentokrát stejně ,jako ten kluk.. Mmm aspoň z češtiny mám skvělý pocit.

František Branislav : Poslední slova hádky se mění v polibky.

25. dubna 2011 v 12:02 | Kirkenitida Van der Wampire |  Můj svět :D (2011)
Představuju si ,že ležím na balkoně s notebookem a při západu slunce přemýšlím o tomhle týdnu.

Těma známkama na čtvrtletí jsem celkem dost ranila mamku. Nevím ani proč jsem se nesnažila o lepší. Vždycky jsem měla samé jedničky a tedˇnajednou takový zlom. Z dějepisu 3-4 a z dalších čtyř 2-3, ty ostatní dopadli celkem dobře.
V úterý ráno na mě otec vyprskl hodně hnusných slov. Nejvíc mě ranilo ,že mi to řekl zrovna on. Ten ,co je vlastně můj nejlepší kamarád a vždycky byl. Ten ,na kterém mi tolik záleží a bojím se ho zklamat. Ty slova moc bolely, vyvrtávaly mi velké díry do srdce a já to nemohla zastavit ,jelikož ta slova vlastně byla pravdivá. Bréčela jsem, tak moc ta slova bolela. Nakonec jsem běžela do koupelny a pokusila se uklidnit. Vyšla jsem do školy se vztyčenou hlavou ,ale když jsem přišla do třídy ,tak jsem musela běžet na záchody ,abych zastavila další proudy slzy. Nic nepomohlo ..

Miluju ,miluju a maluju! :D

7. dubna 2011 v 19:24 | Kirkenitida Van der Wampire |  Můj svět :D (2011)
Před měsícem jsme dělali s Prokopem projekt na ropu do chemie. Když už jsme prohledali všechny encyklopedie ,tak jsme si řekli ,že něco najdem na internetu. Zajeli jsme do necyklipedie a narazili na tento článek ZDE . Doporučuju na něj kliknout a přečíst si ho.. Takhle jsem se dlouho nepobavila :D Zajímalo by mě jaký exot to napsal. Jelikož to je skvělý.!


Jinak už jsem druhý den s kašlem a bolestí v krku doma. Nejspíš to mám z té vodnice, tabáku.. Nojo neměla jsem toho do sebe tolik tahat.. Dny mi zpříjemňuje moje ukrajinská žena. Je to celkem milý kluk, s kterým si už píšu asi dva týdny a bez přestání. Taky je z Ukrajiny a jmenuje se Taras :D. Baví mě si sním psát, posuzovat různé věci a je to člověk ,s kterým se necítím tak sama :).. Jen je škoda ,že bydlí o 200 km dál než já.

Dneska mě navštívil Prokop. Přinesla mi Ceasarův salát (mňam),který dělali s holkama na prackách.. Mmm někdy mě vážně překvapuje ,jak si na mě ve třídě vzpomenou. Miluju spolužačky, miluju Prokopa a miluju Ceasarův salát.. Vážně se jim povedl!
No nic jdu ho dojíst :) Tak přeju pěkný víkend Kirki. :)