František Branislav : Poslední slova hádky se mění v polibky.

25. dubna 2011 v 12:02 | Kirkenitida Van der Wampire |  Můj svět :D (2011)
Představuju si ,že ležím na balkoně s notebookem a při západu slunce přemýšlím o tomhle týdnu.

Těma známkama na čtvrtletí jsem celkem dost ranila mamku. Nevím ani proč jsem se nesnažila o lepší. Vždycky jsem měla samé jedničky a tedˇnajednou takový zlom. Z dějepisu 3-4 a z dalších čtyř 2-3, ty ostatní dopadli celkem dobře.
V úterý ráno na mě otec vyprskl hodně hnusných slov. Nejvíc mě ranilo ,že mi to řekl zrovna on. Ten ,co je vlastně můj nejlepší kamarád a vždycky byl. Ten ,na kterém mi tolik záleží a bojím se ho zklamat. Ty slova moc bolely, vyvrtávaly mi velké díry do srdce a já to nemohla zastavit ,jelikož ta slova vlastně byla pravdivá. Bréčela jsem, tak moc ta slova bolela. Nakonec jsem běžela do koupelny a pokusila se uklidnit. Vyšla jsem do školy se vztyčenou hlavou ,ale když jsem přišla do třídy ,tak jsem musela běžet na záchody ,abych zastavila další proudy slzy. Nic nepomohlo ..


Ve středu jsme byli s Lenkou venku. Mmm bylo to šílený :D Hledali jsme vlkodlaky a pohřebiště pro klacek :D Ouuu jéé. To mi hned zlepšilo náladu.
S Tarasem zkoukáváme poslední díly Saw. Včera jsme zrovna zkoukli 6. Nijak mě to nezaujalo. Málem jsem u toho usnula. Ale některé scény byly celkem dobré :D Taky jsem zkoukla film Spolubydlící.. Celkem psycho. Ta nemocná holka mi celkem připomíná mou bývalou kamarádku a to celkem dost. Budu ráda ,když už výjdu z devítky a nebudu se sní už stýkat. Sice už nemá takové ty sebevražedné sklony ,jako třeba : ,,Jestli odejdeš, tak se podříznu," nebo ,,Jestli u tebe nebudu moci spát ,tak skočím z okna," zasebou. Ale to jak furt za každým chodí a předčítá mu furt dokola smsky od kluků (co se sní baví ,aby se sní jen vyspali a odhodili jí), každýmu vykecá s kým ,kdy spala a pak dodá :,, Hlavně to nikomu neříkej," a sama to rozkecá po celý škole. Heh .. taky si hodně dobře pamatuju začátek tohoto školního roku. Já blbá jsem se jí svěřila ,že se mi líbí KÁčko. Byl to můj nejlepší kamarád a oba jsme spolu chtěli chodit ,ale báli jsme se ,že tak pokazíme naše přátelství. A co ona neudělá? Hnedka se sním skamarádí a zavede ho do skupinky kuřáků, huličů trávy a alkoholiků.(Nic proti) Na výletě ,kdy jsme seděli naproti sobě si ke Káčku přisedla ,hodila mu nohy na jeho ,začala ho ošahávat a přitom mě sledovala. Celý výlet byla u něho a pokaždý ,kdy jsem kolem nich prošla ho chytila za ruku (Taková čubka) Taky mě mrzelo ,že si to KÁčko neuvědomoval. Ta kráva nám poničila celý náš vztah. Už jsme jen ti kamarádi ,co se vídaj ve škole nebo na Breaku nebo na vodnici. Nesnáším jí za to. Přemýšlím o tom ,že až půjdeme spolu běhat ,tak to všechno na ní vyprsknu. Nemám chuť už poslouchat ,jak se sní jeden rozešel ,i když ona ho tak strašně milovala a najednou na druhý den jde za ruku s někým jiným a furt opakuje ,že miluje jeho. Jak může plýtvat těmahle slovy?? Vždytˇto se jentak neříká.. Nejspíš nezná jejich význam..
Chrr ,sakriš. Dostala jsem se tam kam jsem nechtěla. Najednou se to ze mně takhle vysypalo a je to celkem i úleva. Vlastně jsem o tom nechtěla psát ,ale nějak mi to ujelo...

Heh vrátíme se zpátky do reality. Jsou Velikonoce a už mě přišlo zpráskat asi 27 kluků. Nevím ,kde se berou. Proboha ,kdo jim vykecal ,kde bydlím? Tohle není normální.. Kromě tohohle mám celkem Velikonoce ráda. Jen mě mrzí ,že jsme nemohli včera jet do církve ,ale asponˇže mamka udělala ukrainskou pasku (Na obrázku) ...Mňám! :D Jinak zítra jdu dělat zkoušky na lyceum a ve středu na gympl. Há snad to udělám ,ale nejsem si sama sebou jistá.. Nezvládnu to. Ale...Radši nic.

Krásné prožití Velikonočních svátků vám přeje Kirki :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pavel pavel | Web | 26. dubna 2011 v 20:31 | Reagovat

Užila jsi správný slovo, chová se jako čubka, ale tak to v životě bývá, vždycky se někdo najde kdo to rád těm druhým kazí. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.