Květen 2011

SVOBODA

19. května 2011 v 22:23 | Kirkenitida Van der Wampire

Ehm nevím ,jak začít. Jsem poslední dobou celkem zmatená. I když to bylo těžké rozhodování ,tak jsem dala přednost gymplu. Už jsem poslala i zápisový lístek, ale nejsem si jistá jestli jsem si zvolila dobrý směr. Uvidíme ,zatím to necháme jentak plavat.
V úterý jsem jela na závody. Musím říct ,že se nám to celkem povedlo. Byli jsme pátý. Nevím z kolikati :D.. Učitelka mě hodila na dvě disciplíny. Hod koulí a 800m. Pochopila jsem ,že nebudu házet koulí ,ale krikeťáke. Nakonec mi učitel oznámil ,že se omlouvá ,že neházím krikeťákem ,ale opravdu tou těžkou koulí :D Držela jsem to poprví v ruce a v hlavě mě kolovali myšlenky typu :,,Až uvidím Edu (učitelka) ,tak jí ten velkej nos narvu ,tam kam by ho za normálních okolností mít neměla." Házeli jsme čtyřikrát. Bolela mě paže ,ale bylo lepší si ponechat neutrální výraz mezitím ,co mi Karolína furt mlela do kola ,jak je to těžký ,a že má něco s ramenem ,a že je strašný lůzrapod.. Bože už mě tohle kňučení otravuje.. Nemůžete občas vypnout a přestat si stěžovat?

Anděl

14. května 2011 v 13:24 | Kirkenitida Van der Wampire |  Maluju
Xindl X- Anděl

Když jsem byla malá, věřila jsem ,že každý má svého anděla. Moje první představa anděla byla vyhublá dívky (až anorektička) s blond vlasy až po zadek. Oči jako velké studny smutku a krásná malá rudá ústa. To ,že byla vyhublá byl jen klam pro ty zlé ,co jí chtěli ublížit. Uvnitř to byla velmi silná bytost, která pomáhala lidem odejít po smrti na druhý břeh ,a která se starala o dítě ,které jí bylo předurčeno na této planetě. Čím jsem byla starší ,tím se moje představy měnily. Věřila jsem furt ,že každý má anděla ,co ho hlídá a že mojí nejdražší babičku převezli do toho velkého ráje na druhém břehu...ale nějako to opadávalo.. Proč ty krásné děti v Africe tolik trpí? Opustil je snad anděl? Ale proč?

Jako pokaždý ,když jsem se nudila ve škole ,jsem si kreslila. Má to být anděl ,co splnil svůj úkol a odchází do uličky ,,života". Nejdříve jsem chtěla kreslit toho mého anděla z dětství ,ale ještě se k tomu neodvažuju. Přece jenom v představách je krásnější než na papíře. Ale na listu by byl opravdovější.....
Také věříte ,že máte anděla ???...