SVOBODA

19. května 2011 v 22:23 | Kirkenitida Van der Wampire

Ehm nevím ,jak začít. Jsem poslední dobou celkem zmatená. I když to bylo těžké rozhodování ,tak jsem dala přednost gymplu. Už jsem poslala i zápisový lístek, ale nejsem si jistá jestli jsem si zvolila dobrý směr. Uvidíme ,zatím to necháme jentak plavat.
V úterý jsem jela na závody. Musím říct ,že se nám to celkem povedlo. Byli jsme pátý. Nevím z kolikati :D.. Učitelka mě hodila na dvě disciplíny. Hod koulí a 800m. Pochopila jsem ,že nebudu házet koulí ,ale krikeťáke. Nakonec mi učitel oznámil ,že se omlouvá ,že neházím krikeťákem ,ale opravdu tou těžkou koulí :D Držela jsem to poprví v ruce a v hlavě mě kolovali myšlenky typu :,,Až uvidím Edu (učitelka) ,tak jí ten velkej nos narvu ,tam kam by ho za normálních okolností mít neměla." Házeli jsme čtyřikrát. Bolela mě paže ,ale bylo lepší si ponechat neutrální výraz mezitím ,co mi Karolína furt mlela do kola ,jak je to těžký ,a že má něco s ramenem ,a že je strašný lůzrapod.. Bože už mě tohle kňučení otravuje.. Nemůžete občas vypnout a přestat si stěžovat?

Pak jsem si odběhla osmistovku. Nesnáším stadiony. Furt běžíte dokola a dokola. Proto mám radši přespolní běhy. Je to v přírodě. Nevíš kolik si toho uběhl a tak máš větší výdrž. Miluju to! Když běžíš, ten čerstvý vzduch jak ti čechrá vlasy ,jako kdyby jsi letěl..Aách ta svoboda chutná ,tak sladce...Nakonec jsme v hodu koulí byla třetí z patnácti..Celkem dobré na to ,že jsem to držela poprví v ruce, né?
Hned na druhý den jsem si musela odběhnout další osmistovku na tělocviku... Tentokrát první :D

a zase ten skvělý pocit ..když jste v něčem dobří. Pak následovala čeština ,kde jsem si dopisovala sloh ,který jsem jí měla donýst. Nakonec mě seřvala před celou třídou , že se vybavuju anedělám to co mám. Přičemž jsem se nevybavovala! ale za to jsem v ážně nedělala ,co jsem měla ,tak si vzala žákovskou a napsala mi pětku za práci v hodině ,pak mě po hodině začínala vyzpovídat (jak kdyby byla moje matka ,ale vážně) a narážet na kamarádku. Ze zeměpisu jsem dostala jedničku třikrát podtrženou z projektu o Jamajce... A teď čtvrtek a pátek máme ŘEDITELSKÉ VOLNO!!! Dneska jsem šla instalovat sousedce skype. Nakonec jsem se dozvěděla ,že má Windows 98 ,na který už to nepůjde :D A jako správná ukrajinka mě tam nacpala různýma sladkostma a super sladkým ananasem Mňam! Taky jí budu hlídat Mirečka .kterýmu jsou teprve dva. Páni těším se.. Už mi půjčuje i traktory :D
Zítra půjdu nejspíš do knihovny a nakonec si zbalím věci a ADIOS! Pojedu k přespaávat k Prokopu. V sobotu ráno pojedeme na pouť a budem tam asi až do večera ... DOUFÁM ,že se to VYDAŘÍ a nebude to propadák :D :D :D ...
PS: Už jsem psala ,že jsem dostala nějakou poukázku na hraní v reklamě??
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pavel pavel | Web | 20. května 2011 v 7:57 | Reagovat

běhat je fajn, ale na kole taky dobrý, to se vlasy čechrají ještě víc. :-)

2 pavel pavel | Web | 4. června 2011 v 23:41 | Reagovat

Tak jak bylo na pouti? :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.