Takový souhrn

26. června 2011 v 22:39 | Kirkenitida Van der Wampire |  Můj svět :D (2011)
•Pondělí - Vyřazování deváťáků proběhlo celkem dobře. Měli jsme snad nejlepší proslov..:D Ale jako fakt. Všichni ve společenském oblečení ,všude fotoaparáty, kamery. Aspoň ,že mě Dan rozesmíval.

Pak jsme šli do jedný hospůdky. Ze začátku kofola a nakonec to skončilo u bílého vína míchaného s ledovým čajem. Buď jsme kouřili ,pili ,povídali nebo hráli stolní fotbálek. Pak jsme razili do Tesca ,pro flašku Jelzina a tabák do vodárny.. Ale to už jsem se při zpáteční cestě odpojila .. Díky bohu.
•Středa- Dějepis jsem vytáhla na dvojku. Hip, hip, hurá! Radujme se. Jo, mohla jsem mít jedničku. Ale mě zrovna politika nebaví.. To kdyby to byl starověký Řím nebo Napoleon, to je něco jiného. Ale politika a samí komunisti?? Fuj..
Odpoledne jsme půlka třídy šli do jedné Kavárny a po tom ke K na vodnici. Přidala se k nám i jeho starší ségra :D Bylo to legrační.. Když jsme se začali nudit ,tak jsme si pustili Paranormál activiti 2... Večer se mi to vymstilo :D Pak jsme razili na třešně a zpátky domů.. Večer byla velká bouřka. Tohle tu nebylo dlouho. Chyběla mi. Byla to vážně krása :)
•Čtvrtek- Naposledy v ZUŠce. Há.. konečně. Pak jen pro vysvědčení a na celý prázdniny budu mít od tý ženský klid. Hurá. A večer znovu strávený na hřišti.
•Pátek- Koupali jste se někdy někdo v kašně?? :D Já jo. Jentak si sedím a smáčím si nohy ,když v tom mě kamarádka do ní strčí.. :D Tak jsem si ještě udělala kolečko a vylezla. Vod a byla strašně studená.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.