Babble babble bitch bitch, Rebel rebel party party...

7. listopadu 2011 v 0:18 | Kirkenitida Van der Wampire |  Můj svět :D (2011)

Měla bych se učit ,ale zase tu sedím a píšu si s T. Je to skvělý ,když si s někým tak rozumým. Jentak se nestane ,že bysme si neměli o čem psát. Nebojím se mu ani svěřit ,mám ho ráda ,fakt. Škoda ,že je tak daleko a nebo je to dobře?
Začíná mě bolet hlava ,buď to bude tím kofeinem nebo nedostatkem spánku. (Fakt bych se měla začít učit.) Už jsem se vám zmínila o tom ,že se učím hrát na bicích? Je to skvělý pocit držet v ruce paličky a ,,mlátit" do toho. Sice mi to ještě nejde ,ale já se zdokonalím ,vážně! Vždycky jsem snila ,že budu umět hrát na bicích a nechci si to jentak nechat proklouznout mezi prsty. Asi K za to něco dám. Nejspíš ten obrázek ,co se mu líbil. Možná. Když ho dokončím.
S V nám to klape. Píše mi nádherný básničky. Není to první kluk ,co mi poslal veršovanou textovku ,ale od něho mě to vždycky potěší. Pokaždý mi vykouzlí úsměv na tváři ,když mi napíše sedmikrásko. Ještě mě tak nikdo nenazval. Ráda se sním procházím, miluju když něco vypráví a jak pohazuje u toho rukama. Dokonce přišel na prodlouženou ,aby si semnou zatančil. Škoda jen že se na to tak soustředil, to pak bylo o ničem. Mám ráda srandu a když si to člověk užívá ,prostě se nechá unášet tou vlnou pohybu.
Dlouho jsem nic nefotila. Nemám na to chuť a ani nemám ským. A. se na mě úplně vysrala. Už to tolik ani neřeším ,hodně mě to ale od ní mrzí. Představte si že si najdete někoho s kým můžete snít ,máte společnou úchylku na upíry a prostě zažíváte zážitky s tím člověkem úplně v jiný dimenzi ,a pak vás jentak odkopne. S kým by to nepraštilo o zem?. Nechápu že jsem sebou nechala tak naivně manipulovat. Ale což ,aspoň že byla upřímná a řekla to narovinu.

Taky jste ráno viděli záři slunce?
Taky si občas říkám proč nejsem čenovlasá. Proč mě můj vzhled dělá tak nevinnou ,i když nejsem. Sakra ty šaty jsou tak úžasný :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.